Lineable bezpečnostný náramok pre deti

29,00 €
S DPH

Bezpečnostný náramok Lineable ako prevencia pred stratou dieťaťa.

Náramky
  • Oranžový L
  • Ružový L
  • Ružový M
  • Červený Red
  • Žltý Chuck
Množstvo

Bezpečnostný náramok Lineable je navrhnutý pre deti od 1 do 9 rokov. Je vyrobený z bezpečného silikónu, keďže menšie deti majú tendenciu takéto predmety obhrýzať.

Je vode a prachu odolný, špeciálne navrhnutý pre deti, aby si ho ľahko nesňali z ruky. Náramok vydrží po registrácii minimálne 1 rok bez potreby nabíjať batériu. 

Náramok je s telefónom spojený technológiou Bluetooth. Dosah náramku je 30-40 metrov, v závislosti od telefónu a okolitého prostredia. Užívateľsky príjemná aplikácia je dostupná pre iPhone ako aj pre zariadenia s Androidom.  

Náramky Lineable fungujú na princípe crowd GPS (zdieľaná GPS). Ak sa Vaše dieťa dostane z dosahu Vášho telefónu a v blízkosti sa nachádza iný telefón s nainštalovanou aplikáciou Lineable, náramok vyšle signál a vy ste upozornený na polohu vášho dieťaťa. 

Aplikácia umožňuje vyslať núdzový signál "hľadám svoje dieťa", ktorý upovedomí užívateľov na okolí. Jeden náramok je možné spárovať s viacerými aplikáciami, t.z. dieťa môže mať viacerých "protectorov" (ochrancov). 

Náramky Lineable sa vyrábajú vo viacerých farebných prevedeniach a v troch veľkostiach: Small s obvodom 13 cm, Medium s obvodom 14 cm a Large s obvodom 15 cm. Lineable vyrába náramky aj s motívom Angry Birds, ktorých veľkosť je univerzálna (upínanie remienkom, princíp hodiniek, dieťa si náramok nevie sňať z ruky).

Aktuálne máme skladom:
Ružové náramky Lineable veľkosti Medium (14 cm) a Large (15 cm)
Oranžové náramky Lineable veľkosti Large (15 cm)
Žlté náramky Angry Birds (Chuck)
Červené náramky Angry Birds (Red) 

VÝHODY
- aplikácia ukazuje poslednú polohu dieťaťa
- automatické upozornenie na stratu spojenia s náramkom
- možnosť viacerých ochrancov
- crowd GPS

NEVÝHODY
- dosah náramku a bezchybné fungovanie upozornení priamo súvisia s kvalitou používaného telefónu a nastavením oprávnení aplikácie, resp. operačného systému telefónu. Výrobca ani distribútor nenesú zodpovednosť za používanie nevhodných telefónov.

Náramky Lineable sú vyrábané v Južnej Kórey a aplikácia je v angličtine. 

Mohlo by vás zaujať aj