TrackR - už nikdy nič nestratíte

29,90 €
S DPH
Sledovacie zariadenie TrackR je nenahraditeľný pomocník pri deťoch ako i bežne v domácnosti.
Množstvo

Vložte TrackR do kočíka, pripevnite TrackR k detskej taške, ku kľúčom, do peňaženky, či k svojmu domácemu miláčikovi a už nikdy ich nebudete musieť zúfalo hľadať. TrackR je nenahraditeľný pomocník pri deťoch ako i bežne v domácnosti. Zabúdate napríklad kde ste zaparkovali? S TrackR sa vám to viac nestane.
Široké možnosti využitia si môžete pozrieť na videu k predchádzajúcej verzii produktu (pozn.: na videu je zobrazená predchádzajúca verzia mobilnej aplikácie). Nové video, aj s novými funkciami TrackR, je dostupné tu.
TrackR je spojený s telefónom technológiou Bluetooth. Dosah trackeru je 30-45 metrov, v závislosti od telefónu a okolitého prostredia. Užívateľsky príjemná a prepracovaná aplikácia je dostupná pre iPhone ako aj pre zariadenia s Androidom.  
TrackR funguje na princípe crowd GPS (zdieľaná GPS). Ak sa zariadenie (dieťa, kočík, peňaženka, ..) dostane z dosahu Vášho telefónu a v blízkosti sa nachádza iný telefón s nainštalovanou aplikáciou TrackR alebo iné zariadenie TrackR, zariadenie vyšle signál a vy ste upozornený na jeho polohu. Keďže TrackR je v súčasnosti svetovo najrozšírenejšie zariadenie na princípe zdieľanej GPS, sieť sa rýchlo rozširuje (viď obrázok). 
VÝHODY
- aplikácia ukazuje poslednú polohu zariadenia
- pri strate spojenia zariadení zvukový alarm
- možnosť vyvolať zvukový alarm zariadenia s aplikácie
- pri strate telefónu TrackR po stlačení vyvolá zvonenie telefónu (aj v tichom móde)
- okrem zvukovej signalizácie má TrackR aj svetelnú signalizáciu, čo je užitočné pri hľadaní stratených vecí v tme
- pokrytie zdieľanou GPS sa stále zlepšuje (viď obrázok)
- jedna aplikácia môže byť spárovaná s desiatimi zariadeniami TrackR 
- tenký dizajn, veľkosť mince, telo z hliníka (odolný voči poškodeniu)
NEVÝHODY
- dosah a bezchybné fungovanie upozornení priamo súvisia s kvalitou používaného telefónu a nastavením oprávnení aplikácie, resp. operačného systému telefónu. Výrobca ani distribútor nenesú zodpovednosť za používanie nevhodných telefónov.
Praktické rady: po rozbalení TrackR sa najprv zaregistrujte a až potom zariadenie párujte s aplikáciou. TrackR resetnete vybratím batérie.
TrackR je vyrábaný v USA a aplikácia je v angličtine. 
Priemer 31mm
Hrúbka 3,5mm
Životnosť batérie 1 rok (vymeniteľná batéria CR1616)

Mohlo by vás zaujať aj