• Balenie

Maxi balík pre bezpečie dieťaťa V1

89,00 €

Namiesto 96.99

S DPH
Všetko pre maximálne bezpečie vášho potomka. Aby ste nezabudli svoje dieťa v aute.

Balenie obsahuje

Lineable bezpečnostný náramok pre deti Náramky-Oranžový L
29,00 €
x 1
Nezabudni dieťa v aute - nálepky Dievča / Chlapec-Chlapec (modrá)
5,99 €
x 1
Nezabudni dieťa v aute - Alarm Childminder-1x SoftClip 1x KeyFob
62,00 €
x 1
Množstvo

Napriek desiatkam smrteľných prípadov, sa žiaľ ešte nenašiel 100% spoľahlivý spôsob ako predchádzať nebezpečenstvu. Hrozba zlyhania techniky, vybitia batérie alebo zlyhania ľudského faktoru je vždy prítomná. Najistejším spôsobom ako eliminovať riziko je používať viacero zabezpečovacích prostriedkov a preventívnych opatrení, ktoré sa navzájom dopĺňajú.

Childminder Alarm upozorní vodiča alarmom 8 sekúnd potom ako sa vzdiali viac ako 15 stôp (cca 5 metrov) od vozidla. Klipsňu pripevníte na pásy autosedačky ako dodatočné zapínanie pásov. Pokiaľ dieťa ostane pripútané v detskej sedačke a vy sa od vozidla vzdialite, alarm na kľúčenke vás upozorní.

Bezpečnostný náramok Lineable spolupracuje s aplikáciou na telefóne. Signalizuje ak sa dieťa ocitne mimo nastavenej vzdialenosti. Zároveň funguje na princípe crowd GPS (zdieľaná GPS). Ak sa Vaše dieťa dostane z dosahu Vášho telefónu a v blízkosti sa nachádza iný telefón s nainštalovanou aplikáciou Lineable, náramok vyšle signál a vy ste upozornený na polohu vášho dieťaťa.

Nálepka Kde je tvoje dieťa? je preventívnym prostriedkom slúžiacim na pripomenutie, že dnes máte svojho potomka na starosti práve Vy. Pri vystupovaní z auta Vám nálepka vo vašom zornom uhle pripomenie, že sa máte obzrieť, či vaše dieťa nespí v autosedačke za vašim chrbtom. Okrem dvoch nálepiek s priemerom 9 cm určeným na okno vášho auta, sú v balení ďalšie dve nálepky s priemerom 5 cm vhodné na vašu peňaženku alebo na kryt mobilného telefónu.

Všetky produkty predávame aj osobitne. Pre bližší popis prosím pozrite samotný produkt. Po objednávke vás budeme kontaktovať s otázkou, či si prajete nálepky s chlapcom alebo dievčatkom.

Upozornenie: Nálepka, ani žiaden zabezpečovací prostriedok nenahrádza starostlivosť rodiča o svoje dieťa.

Mohlo by vás zaujať aj