• Balenie

MAXI BALÍK PRE BEZPEČIE DIEŤAŤA V2

89,00 €

Namiesto 97.89

S DPH
Všetko pre maximálne bezpečie vášho potomka. Aby ste nezabudli svoje dieťa v aute.

Balenie obsahuje

TrackR - už nikdy nič nestratíte
29,90 €
x 1
Nezabudni dieťa v aute - nálepky Dievča / Chlapec-Dievča (fialová)
5,99 €
x 1
Nezabudni dieťa v aute - Alarm Childminder-1x SoftClip 1x KeyFob
62,00 €
x 1
Množstvo

Napriek desiatkam smrteľných prípadov, sa žiaľ ešte nenašiel 100% spoľahlivý spôsob ako predchádzať nebezpečenstvu. Hrozba zlyhania techniky, vybitia batérie alebo zlyhania ľudského faktoru je vždy prítomná. Najistejším spôsobom ako eliminovať riziko je používať viacero zabezpečovacích prostriedkov a preventívnych opatrení, ktoré sa navzájom dopĺňajú.

Childminder Alarm upozorní vodiča alarmom 8 sekúnd potom ako sa vzdiali viac ako 15 stôp (cca 5 metrov) od vozidla. Klipsňu pripevníte na pásy autosedačky ako dodatočné zapínanie pásov. Pokiaľ dieťa ostane pripútané v detskej sedačke a vy sa od vozidla vzdialite, alarm na kľúčenke vás upozorní. 

Sledovacie zariadenie TrackR je nenahraditeľný pomocník pri deťoch ako i bežne v domácnosti. Dosah trackeru je 30-45 metrov, v závislosti od telefónu a okolitého prostredia. Prepracovaná aplikácia je dostupná pre iPhone ako aj pre zariadenia s Androidom. TrackR funguje na princípe crowd GPS (zdieľaná GPS). Ak sa zariadenie (dieťa, kočík, peňaženka, ..) dostane z dosahu Vášho telefónu a v blízkosti sa nachádza iný telefón s nainštalovanou aplikáciou TrackR alebo iné zariadenie TrackR, zariadenie vyšle signál a vy ste upozornený na jeho polohu. Keďže TrackR je v súčasnosti svetovo najrozšírenejšie zariadenie na princípe zdieľanej GPS, sieť sa rýchlo rozširuje.

Nálepka Kde je tvoje dieťa? je preventívnym prostriedkom slúžiacim na pripomenutie, že dnes máte svojho potomka na starosti práve Vy. Pri vystupovaní z auta Vám nálepka vo vašom zornom uhle pripomenie, že sa máte obzrieť, či vaše dieťa nespí v autosedačke za vašim chrbtom. Okrem dvoch nálepiek s priemerom 9 cm určeným na okno vášho auta, sú v balení ďalšie dve nálepky s priemerom 5 cm vhodné na vašu peňaženku alebo na kryt mobilného telefónu. 

Všetky produkty predávame aj osobitne. Pre bližší popis prosím pozrite samotný produkt. Po objednávke vás budeme kontaktovať s otázkou, či si prajete nálepky s chlapcom alebo dievčatkom.

Upozornenie: Nálepka, ani žiaden zabezpečovací prostriedok nenahrádza starostlivosť rodiča o svoje dieťa.

Mohlo by vás zaujať aj