Nezabudni dieťa v aute - Alarm

62,00 €
S DPH
Alarm Childminder vás upozorní, ak svoje dieťa zabudnete v aute.
Verzia
  • 1x SoftClip 1x KeyFob
  • 1x SoftClip 2x KeyFob
Množstvo

Zabudnúť dieťa v aute môže mať fatálne následky. Najmä v letnom období. Childminder Alarm je patentovaný bezpečnostný systém, ktorý môže zachrániť život. Zariadenie upozorní vodiča alarmom 8 sekúnd potom ako sa vzdiali viac ako 15 stôp (cca 5 metrov) od vozidla. 

Zariadenie pozostáva z klipsne SoftClip a kľúčenky - alarmu KeyFob. Klipsňu SoftClip pripevnite na pásy autosedačky ako dodatočné zapínanie pásov. Kľúčenku noste na kľúčoch od auta. Aby bola zabezpečená 100% spoľahlivosť, Childminder vykoná pri každom zapnutí klipsne test funkčnosti. Pokiaľ dieťa ostane pripútané v detskej sedačke a vy sa s kľúčmi od vozidla vzdialite viac ako 5 metrov od vozidla, alarm vás upozorní, že klipsňa ostala zapnutá a vaše dieťa je v autosedačke. 

Childminder Alarm je americký výrobok, testovaný na nešetrné zaobchádzanie, je vode odolný a s dlhou výdržou batérie (až 12 mesiacov). Výrobok ponúkame v dvoch verziách, s jedným alebo dvoma KeyFob kľúčenkami - alarmom.

Napriek desiatkam smrteľných prípadov, sa žiaľ ešte nenašiel 100% spoľahlivý spôsob ako predchádzať nebezpečenstvu. Hrozba zlyhania techniky, vybitia batérie alebo zlyhania ľudského faktoru je vždy prítomná. Najistejším spôsobom ako eliminovať riziko je používať viacero zabezpečovacích prostriedkov a preventívnych opatrení, ktoré sa navzájom dopĺňajú.

Upozornenie: Žiaden zabezpečovací prostriedok nenahrádza starostlivosť rodiča o svoje dieťa.

Mohlo by vás zaujať aj