Nezabudni dieťa v aute - nálepky

5,99 €
S DPH
Naše nálepky ti pomôžu pripomenúť, že máš na starosti svoje dieťa. Aby si nikdy nezabudol svoje dieťa v aute.
Dievča / Chlapec
  • Dievča (fialová)
  • Chlapec (modrá)
Množstvo

Zabudnúť dieťa v aute, najmä v letnom období, môže mať fatálne následky. Ako sa proti tejto hrozbe brániť? Napriek desiatkam smrteľných prípadov, sa žiaľ ešte nenašiel 100% spoľahlivý spôsob ako predchádzať nebezpečenstvu. Hrozba zlyhania techniky, vybitia batérie alebo zlyhania ľudského faktoru je vždy prítomná. Najistejším spôsobom ako eliminovať riziko je používať viacero zabezpečovacích prostriedkov a preventívnych opatrení, ktoré sa navzájom dopĺňajú.

Nálepka Kde je tvoje dieťa? je preventívnym prostriedkom slúžiacim na pripomenutie, že dnes máte svojho potomka na starosti práve Vy. Pri vystupovaní z auta Vám nálepka vo vašom zornom uhle pripomenie, že sa máte obzrieť, či vaše dieťa nespí v sedačke za vašim chrbtom. Okrem dvoch nálepiek s priemerom 9 cm určeným na okno vášho auta, sú v balení ďalšie dve nálepky s priemerom 5 cm vhodné na vašu peňaženku alebo na kryt mobilného telefónu.

TIP: mobilný telefón a peňaženka sú dva najčastejšie používané predmety aktívneho človeka. Aspoň jeden z nich použijeme v priemere každých 10 minút.

Nálepky sú vyhotovené z kvalitnej, vysoko odolnej, matnej PVC fólie, odolnej voči teplu aj chladu. Nálepka drží na všetkých bežných povrchoch a pokiaľ nedôjde k znečisteniu lepiacej plochy, je možné  opakované nalepenie. Nálepky predávame v dvoch vyhotoveniach: chlapčenskom a dievčenskom.

Počet kusov v balení: 2 ks s priemerom 9 cm + 2 ks s priemerom 5 cm

Prevedenie: matné PVC, zadná lepiaca plocha

Upozornenie: Nálepka, ani žiaden zabezpečovací prostriedok nenahrádza starostlivosť rodiča o svoje dieťa.

Mohlo by vás zaujať aj