Monitor dychu SNUZA Hero

114,00 €
S DPH

Technológia SNUZA ponúka novú generáciu starostlivosti o dojčatá, ktorá zabezpečuje rodičom pokojné vedomie, že bábätko je v poriadku. Rozbalený tovar.

Množstvo

Náskok pred konkurenciou a množstvo funkcií - malá Snuza Hero monitoruje dýchanie vášho dieťatka tak presne, že počas niekoľkých sekúnd ste upozornený na riziko zástavy dýchania. Podľa viacerých hodnotení je Snuza Hero najlepším monitorom dychu na trhu, napríklad tu. Na rozdiel od monitorov na princípe podložiek Vám pri správnom upevnení na plienku nehrozia žiadne falošné poplachy.

Hero rozozná aj ten najmenší pohyb bruška a upozorní Vás ak je pohyb príliš slabý alebo klesne pod 8 pohybov za minútu. V prípade zastavenia pohybu bruška na viac ako 15 sekúnd, Snuza Hero začne jemne vibrovať. Zvyčajne je táto vibrácia dostatočná na to, aby sa dieťatko prebudilo a monitor sa vráti do režimu sledovania. Keď sa incident s vibráciou zopakuje 3 krát, ozve sa alarm. Na plienku sa pripevňuje jednoducho pomocou klipu.

- 100% prenosnosť kdekoľvek

- vibračné podnety pre obnovenie dýchania

- vizuálny a akustický alarm v prípade zástavy dýchania

- hypoalergénny (bez rizika podráždenia kože)

- podrobený rozsiahlemu testovaniu v nemocniciach

- ergonomický dizajn, jednoduché použitie

- patentovaná snímacia technológia vodiacej hrany

- v súlade s medzinárodnými normami

- schválené pediatrami

- súčasťou balenia príručné ochranné puzdro

- užívateľsky jednoducho vymeniteľná batéria

Rozmery: 40 mm x 66 mm
Váha: 310 g

UPOZORNENIE:

Tento výrobok NIE JE lekárske zariadenie a nevie poskytnúť priamu lekársku pomoc v prípade syndrómu náhleho úmrtia bábätka (SIDS). Neslúži k určeniu diagnózy ani ako prevencia alebo prístroj na monitorovanie choroby, zranenia alebo poškodenia. Pokiaľ vaše dieťa patrí do „ohrozenej“ kategórie, bezpodmienečne sa poraďte so svojím lekárom o potrebe prípadných doplňujúcich prístrojov.

Mohlo by vás zaujať aj